Vakıfbank staj hakkında bilgi verebilir misiniz?

Vakıfbankta bilgisayar mühendisleri neler yapabilir ve maaşları ne kadar.

Yorum Ekle

Merhaba Müzeyyen hanım, vakıfbankta staj yapmıştım şöyle bilgi vermek istiyorum ;
Ülkemizde faaliyet gösteren bankalar arasında Dinamik yapısı ile öne çıkmakta olan en köklü finans kuruluşları içinde olan Kamu Payının olduğu Vakıfbank Yani Vakıflar Bankası, İş Hayatına atılarak mesleki hayatını bankacılık sektöründe sürdürmek isteyenlerin staj görmek için en fazla staj başvurusunu yapmış olduğu bankaların ilk sırasında gelmektedir. Ülkemizde faaliyet gösteren en büyük bankaları arasında yer alan Vakıfbank, Sektöründe öncü bir kuruluş olarak kişilere ve kurumlara hizmet etmeye devam etmektedir. 1954 senesinden bu güne kadar ülkemize ve finans sektörüne olan hizmetlerini kesintisiz bir şekilde sürdürmekte olan kamu Kaynaklı bir banka olan Vakıfbank 2005 yılı sonrasında bir yenilenme hareketine başlayarak kamu bankası kimliğini üzerinden atarak özel sektör finansal kuruluşu olarak kendini göstermiştir, yaklaşık olarak 13 bin kişiden fazla sayıda olan çalışanı, 800 tane üzerinde şubesi ve ATM makinesi ile hizmet vermektedir.

Türk Bankacılık ve Finans sektörünün Lider kuruluşlarından olan banka kendi alanında başarılı olan öğrencileri gerçekleştirmiş olduğu staj proğramları ile bünyesinde finans sektörü ile ilgili olarak eğitip, yetiştirip bünyesinde çalıştırmak amacıyla değerlendirmektedir. Vakıfbank Her yıl düzenlenen Staj proğramlarında yüzlerce öğrenciye stajyer olma şansını sunmaktadır. Finans sektörü ile ilgili bir alanda eğitim almakta olan öğrenciyseniz ve staj yapmak istiyorsanız eğer başvurunuzu şu şekilde yapabilirsiniz.

Şayet bir eğitim kurumunda öğrenci olarak eğitim almakta iseniz ve stajınızı Vakıfbankta yapmak istiyorsanız, banka tarafından paylaşılacak olan resmi ilanı takip etmeniz gerekecektir. Finans sektöründe hizmet vermekte olan diğer bazı bankalar dönemsiz stajyer öğrencileri kabul etmektedir. Lise veya üniversite öğrencilerinin staj başvurusu kabul ediliyor.
Umarım yardımci olabilmişimdir Müzeyyen hanim kariyer hayatınızda başarılar dilerim ve iyi bayramlar efendim 🙂

Yorum Ekle

Tavsiyeni yaz

Tavsiyenizi yayınlayarak KariyerSor'un Şartlar ve Gizlilik altında belirttiği maddeleri kabul ediyorsunuz.