Turkcell’de Yazılım Uzmanı olarak işe girmek istiyorum. İmkanları ve maaşları ne kadar?

Haziran ayında bilgisayar mühendisliğinden mezun olacağım. Turkcell’de işe girmek istiyorum. Turkcell’in çalışma ortamı, maaşları ve yan hakları hakkında bilgi verebilir misiniz?

Yorum Ekle

Merhaba, öncelikle tercihiniz çok doğru Turkcell de çalışma düşünceniz kariyer hayatınıza yeni bir adım olabilir.Turkcell de çalışma ortamı için bilgi verecek olursak şöyle bahsedebilirim;
Turkcell de calisma 8 saat olarak belirlenmiştir.Bu 8 saatin 30 dakikası yemek molasıdır.Her personel haftalık değişen vardiya sistemi ile dönüşümlü olarak bir hafta sabah,bir hafta öğlen iş başı yapmaktadır.Hafta da bir gün haftalık izin ve yılınızı doldurmanız durumun da,yıllık izin kullanma hakkına sahip olursunuz.

Firma herhangi bir sebepten ötürü fazla çalışmanız durumun da,mesai ödemesi yapmaktadır.Ayrıca mağaza geneline hedef cirolar verilip,bu kotaların aşılması durumun da,personel prim adı altın da ödeme almaktadır.Bu ödemeler kişinin maaşına ve çalıştığı pozisyona göre değişmektedir.
Turkcell de yazılım uzmanı maaşları ise ; 3550-6000 TL arasında değişmektedir.Günümüzde bu fiyat aralığı küçümsenecek bir fiyat değildir.Umarım yardımcı olabilmisimdir.Kariyer hayatınızda başarılar dilerim, akliniza takılan başka bir soru var ise KariyerSor uzmanlarından tavsiye alabilirsiniz, tekrardan kariyer hayatınızda başarılar dilerim 🙂

Yorum Ekle

Tavsiyeni yaz

Tavsiyenizi yayınlayarak KariyerSor'un Şartlar ve Gizlilik altında belirttiği maddeleri kabul ediyorsunuz.