Turkcell GNCYTNK 2016

Turkcell genc yetenek 2016 programı kapsamın teklıf alan var mı ozellıkle kurumsal satıs ile ilgili varsa rakamlar hakkında bılgı verebılır mısınız ?

Yorum Ekle

Merhaba Umut Bey, sorunuz ile ilgili bir araştırma yaptım ve elde ettiğim sonuçları paylaşmak istiyorum ;
İnovatif, özgür, gelişim fırsatlarıyla dolu ve teknolojiyi keşfedebileceğiniz sıra dışı program”GNCYTNK” ye katılmak isteyen adayları interaktif, eğlenceli ve farklı bir işe alım süreci bekliyor. GNCYTNK ile Turkcell Grup bünyesinde TAM ZAMANLI ÇALIŞMA ve STAJ fırsatları siz genç yetenekleri bekliyor.

“GNCYTNK” markası ile yürütülen Turkcell Genç Yetenek Programı’yla Turkcell’in geleceğini oluşturmakta önemli rol oynayacak en iyi genç yetenekleri Turkcell ailesine kazandırmayı ve profesyonel hayata bir adım önde ve doğru bir rehberlikle başlamalarını hedefliyor.

GNCYTNK ile Türkiye’nin en yetenekli gençlerine 22 yıldır iletişim sektörüne yön veren, yeni teknolojilerle geleceği şekillendiren Turkcell’de TAM ZAMANLI çalışma fırsatı sağlıyorlar. Üniversite öğrencilerimizin 6 hafta süren YAZ STAJIYLA profesyonel yaşamla tanışmanızı sağlıyor, teknoloji sektöründeki iş alanları ve pozisyonlar hakkında bilgi edinmelerini hedefliyor.
Başvuru aşamasından, değerlendirme aşamasına, oryantasyon aşamasından, işe alım sürecine kadar sizin ihtiyaçlarınız ön görülerek hazırlanan GNCYTNK geleceğinize yatırım yapmanızı sağlayacak bir genç yetenek yönetimi programıdır.

GNCYTNK;
Üniversitelerin 4. sınıf, yüksek lisans ve doktora öğrencileri, yeni mezunlar ile 1 yıl iş deneyimi olan gençlere yeteneklerini geliştirebilecekleri TAM ZAMANLI ÇALIŞMA fırsatı sunuyor.
Üniversitelerin 3. sınıf öğrencileri içinse Temmuz- Ekim ayları arasında Turkcell Grup bünyesinde 6 hafta süresince STAJ yapma imkanı sağlamaktadır.
Umarım yardımcı olabilmişimdir Umut Bey kariyer hayatinizda da başarılar dilerim 🙂

Yorum Ekle

Tavsiyeni yaz

Tavsiyenizi yayınlayarak KariyerSor'un Şartlar ve Gizlilik altında belirttiği maddeleri kabul ediyorsunuz.