Satış ve Pazarlama Teknikleri eğitimi hakkında bilgisi olan biri kısaca bilgi verebilir mi ? Bu eğitimi nereden alabilirim ?

Satış ve Pazarlama Teknikleri eğitimi hakkında bilgisi olan biri kısaca bilgi verebilir mi ? Bu eğitimi nereden alabilirim ? Kariyer için gerekli bir eğitim olduğunu zannediyorum ve bu eğitimi almak istiyorum , daha önceden alan birisi yararları hakkında bilgi verebilir mi ?

Yorum Ekle
Süper Tavsiye

Satış ve pazarlama teknikleri eğitimi uzaktan eğitim sistemi üzerinden yürütülmektedir. Eğitime evinizde, işyerinizden ya da internet bağlantısı olan herhangi bir yerden katılabilirsiniz.

Bu uzaktan eğitim programı canlı dersler, videolar, ders notları ve testlerle zenginleştirilmiştir. Ders notlarını bilgisayarınıza indirebilir ve günün her saatinde eğitimle ilgili değerli bilgiler edinebilirsiniz. Bu eğitimi internet üzerinden alma şansın var arkadaşım.

Yorum Ekle

Eğer sertifikaya ihtiyacın yoksa site üzerinden çok rahat takip edebilirsin. İşin uzmanı bir çok kişi linkedin ve slideshare gibi siteler üzerinden ücretsiz paylaşıyor. Konular değişmez,taktikler değişmez.Önemli olan uygulama esnasında neler yapabilirsin.

Yönetmen Tavsiye 20/04/2016.
Yorum Ekle

Tavsiyeni yaz

Tavsiyenizi yayınlayarak KariyerSor'un Şartlar ve Gizlilik altında belirttiği maddeleri kabul ediyorsunuz.