Online Sertifikalı Girişimcilik Eğitimi’nin Belgelendirme Süreci Nasıl İşler?

Online Sertifikalı Girişimcilik Eğitimi’nin Belgelendirme Süreci Nasıl İşler?

Yorum Ekle

İncelemekte olduğunuz eğitimin sonunda herhangi bir test veya sınav yapılmamakta olup, eğitimlerini tamamlayan tüm kursiyerlere aynı belge verilmektedir. Belgeniz eğitiminizi tamamlamanızın sonrasında hazırlanarak; tercih edeceğiniz iki yöntemden biriyle gönderilecektir:

1. E-posta İle Gönderim: Eğer acil olarak belgeye ihtiyacınız varsa ve kargo ile gönderim istemiyorsanız bu seçeneği tercih edebilirsiniz. Eğitim belgenizin yüksek çözünürlükte ve gerçek boyutlarda bir kopyasının (resim formatında) e-posta adresinize gönderimi yapılacaktır. E-posta kutunuza gelecek olan belge örneğini herhangi bir yazıcıdan renkli veya siyah-beyaz çıktı alarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu seçenek ücretsizdir ve 1 iş günü içerisinde belgeniz tarafınıza gönderilmektedir.

2. Kargo İle Gönderim: Eğitim belgeleri her ayın ilk haftası toplu olarak iletişim adresinize kargo yoluyla gönderilmektedir. Bu tarih haricinde kargo yoluyla belge gönderimi yapılmamaktadır. Gönderilecek olan kargonun ücreti (ortalama 10 TL.) kargo personeli tarafından teslim sırasında tarafınızdan tahsil edilecektir. Eğer acil sertifika ihtiyacınız varsa lütfen “E-posta İle Gönderim” seçeneğini tercih ediniz.

Yorum Ekle

Tavsiyeni yaz

Tavsiyenizi yayınlayarak KariyerSor'un Şartlar ve Gizlilik altında belirttiği maddeleri kabul ediyorsunuz.