FARPLAS MÜLAKAT SÜRECİ

Farplas Gebze firmasında mülakat süreci nasıl oluyor ? Mülakat sonucunun geri bildirilmesi ne kadar sürüyor  ? (Olumsuz veya 2. mülakata davet)

Yorum Ekle

Merhaba , FARPLAS ‘ta  kariyer hedefleyen, geleceğin yöneticisi olma isteğine ve potansiyeline sahip kişiler seçilir.

FARPLAS’a başvuran kişileri yeteneklerine, tecrübelerine ve işe uygunluğuna göre değerlendirilir.

Kişileri kendilerini en çok geliştirebilecekleri pozisyonlara getirir, onların mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlayarak, potansiyellerini en verimli şekilde kullanmalarına yönelik ek sorumluluklar vererek sürekli gelişimi hedeflenir.

İşe alımda yetkinlik bazlı mülakat teknikleri, yabancı dil testlerini kullanır, aşamalı mülakatlar yapar ve gerekli pozisyonlarda kişilik envanteri uygulanır.

Özgeçmişleri olumlu bulunan adaylarımızı mülakata katılmak üzere davet edilir. Başarılı bulunan adaylarımıza, üst yönetim ile tanıştırıp referans kontrolü tamamlandıktan sonra iş teklifi sunulur.

Başvuru yapan adayların başvurularını, mevcut pozisyonlarda değerlendirilememe durumunda başka pozisyonlarda değerlendirilmek üzere veritabanında saklanır ve takip edilir. Tüm adayların işe alım süreci sonucu ile ilgili bilgi verilir.

Umarım yardımcı olabilmişimdir  kariyerin de başarılar dilerim 🙂

Verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim. Fakat aldığınız alıntı firmanın internet sitesinde mevcut. Daha detay bilgi istemiştim. Yine de teşekkür ederim.

21/11/2016.
Yorum Ekle

Verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim. Fakat aldığınız alıntı firmanın internet sitesinde mevcut. Daha detay bilgi istemiştim. Yine de teşekkür ederim.

Uzman Tavsiye 21/11/2016.
Yorum Ekle

Tavsiyeni yaz

Tavsiyenizi yayınlayarak KariyerSor'un Şartlar ve Gizlilik altında belirttiği maddeleri kabul ediyorsunuz.