• Sayfa

  Biz kimiz

  KariyerSor_Phoy

  KariyerSor, gerçek uzmanlardan gerçek kariyer tavsiyeleri alabileceğiniz sosyal kariyer platformudur. Şirketler, Maaşlar, Meslekler, Mülakatlar, Kariyer Eğitimleri, İş Kanunu ve Haklar, Girişimcilik ve Stajyerlik gibi farklı konularda soruların gerçek profesyoneller tarafından cevaplandığı KariyerSor.com’da, kariyerine önem veren, iş dünyası hakkında soruları olan herkes gerçek uzmanlardan ücretsiz kariyer tavsiyeleri almaktadır.

  Kariyer ve İş Dünyası hakkında bilinmeyenlere ve merak edilenlere bir ışık tutmak istedik. Bunu da en iyi bu işin uzmanları, profesyonelleri ile yaparız dedik. Bu yüzden işinin uzmanı profesyoneller ile kariyer ve iş dünyası hakkında soruları olan öğrenci ve çalışanları bir araya getiren KariyerSor’u yarattık.

  Sosyal bir kariyer platfromu olan KariyerSor.com’da iş ve kariyer dünyası hakkında merak ettiğiniz soruları sorabilir, anket oluşturabilir, ilginizi çeken soruyu takibe alabilirsiniz. Böylece merak ettiğiniz konu hakkında yeni bir kariyer tavsiyesi verildiğinde anında haberdar olabilirsiniz. Uzmanlığınıza güveniyorsanız bir çok farklı kategori ve yüzlerce farklı konudaki soruları cevaplayabilir, kıdem kazanabilirsiziniz. Kıdem kazandıkça sanki gerçek bir şirketteymiş gibi kariyer basamaklarını tırmanırsınız ve müdür, direktör, CEO kademelerine ulaşırsınız. Kazandığınız her yeni kıdem ile birlikte platform üzerinde farklı yetenekler kazanırsınız. Tavsiyeleri süper tavsiye seçebilir veya uygun olmadığını düşündüğünüz soru veya tavsiyeleri düzenleyebilirsiniz. Soru soran veya tavsiye veren uzmana özel bir soru sormak istiyorsanız, uzman profiline giderek “Mesaj at”a tıklayıp uzman ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Size sunduğumuz bir başka özellik ise sorunuzu öne çıkarmak, yani kariyer sorunuza torpil yapmak. Profilinize giderek sorunuza torpil yap dediğinizde sorunuz en üste çıkar. Böylece uzman ve profesyonellerin ilgisini daha çok çekerek aradığınız tavsiyeyi bulma şansınız artar.

  Şimdiden KariyerSor’da binlerce soru ve tavsiye var. Sorunuzu sormadan önce gerçek zamanlı arama fonksiyonundan yararlanabilirsiniz. Aradığınız tavsiye ile ilgili birkaç kelimeyi yazmanız veya konulara tıklayarak yüzlerce konu arasından sizin için uygun olanı seçmeniz yeterli.

  KariyerSor kariyerine yön vermek isteyen kişilere tamamen ücretsiz ve hızlı bir danışmanlık/mentörlük servisi sunarken, diğer yandan deneyimleri ile kişilere yol göstermek isteyen profesyonellere de iyi özellikler ile donatılmış bir platfrom sunmaktadır.

  KariyerSor Ekibi olarak kariyerine yön vermek isteyen öğrenci ve çalışanlara, deneyimleri ile diğer kişilere yol göstermek isteyen profesyonellere en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Lütfen her türlü sorunuz veya tavsiyeniz için Bize Ulaşın.

   

  Künye:

  Adres: Torun Tower. Büyükdere Cad. No:14. Şişli, 34394 İstanbul

  Email-1: info@kariyersor.com

  Email-2: kariyersor@gmail.com

  Facebook sayfamızı ziyaret edin!

  Twitter‘da bizi takip edin!

  Instagram‘da bizi takip edin!

  Tumblr bloğumuzu ziyaret edin!

  Google+ sayfamızı ziyaret edin!

  Kariyer sor, kariyer ile ilgili soru

  kariyerbanner3lar, kariyer tavsiyeleri, kariyer sorusu, kariyer eğitimleri, işe giriş eğitimleri, şirket içi eğitimler, kariyer akademi, en iyi sertifika programları, en iyi kurslar, dil eğitimleri, kariyer gelişimi, girişimci soruları, nasıl girişimci olunur, girişimcilere tavsiyeler, startup, start-up kurmak, internet girişimleri, girişimcinin soruları cevapları, tazminat, kıdem, iş kanunu, mobing, istifa etmek, başka şirkete geçmek, iş sözleşmesi sor, yan haklar sor tavsiye, atama sor, ihbar ve kıdem tazminatı sor, işten çıkarma, toplu işe alım, şirketlerin çalışanlarına uyguladığı politikalar, şirket dedikoduları, Şirket maaşları, maaş sor, maaş tavsiyesi, yıllık ücretli izin süreleri, özel sağlık sigortası. maaşlar, ücretler, primler, ödenekler, ikramiyeler, haftalık çalışma süreleri, net maaşlar, brüt maaşlar, maaşın neti, maaşın brütü, yan haklar, yıllık izin, ücretli izin, özel sağlık sigortası, hayat sigortası, şirket aracı, ulaşım yardımı, öğle yemeği desteği, maaş bordrosu, en iyi meslek, size uygun bölümler, şirketlerdeki meslekler, mühendislik, doktorluk, işçi, memur, yönetici, tasarımcı, mimar, teknik personel, İş Mülakatları, kariyer mülakat, İş görüşmesinde yapılacaklar, kariyer iş görüşmesi, mülakat örnekleri, mülakat soruları, mülakat örneği, mülakat sonrası teşekkür maili, mülakat soru ve cevapları, mülakat sorularına verilecek cevaplar, mülakat teknikleri, cv hazırlamak, özgeçmiş hazırlamak, iyi cv nasıl hazırlanır, özgeçmiş hazırlamanın sırları, cv nasıl olur, cv püf noktalar, bankaya cv, muhendis özgeçmiş, En iyi kariyer yapılacak şirketler, Şirketlerin sunduğu kariyer olanakları, şirketlerde çalışmak, kariyer yapılacak şirketler, turkcell, ziraat, thy, Türk Telekom, Arçelik, Ford, Vestel, Migros, Anadolu Efes, vodafone, doğuş, garanti bankası, akbank, iş bankası, vakıfbank, sabancı, koç holding,Banka sınavları, KPSS, işe alım sınavları, mülakat öncesi sınavlar, testler, banka sınavlarına çıkan sorular, KPSS soruları, sınav tarihleri, personel alım sınavları ve tarihleri, personel alım testi,en iyi staj yapılacak şirketler, stajda neye dikkat etmeli, stajyerlik, stajyerlik hakkında tüm sorular, staj yapmak, stajyer olmak, internship, staj yapmak